První profi nahrávky už toto léto.

Čau Toxic Fans! Jsme rádi, že jste zavítali na naše nové webové stránky, kde najdete všechno důležité info o (vaší nejoblíbenější) kapele Toxic Area. Snad se Vám líbí, každopádně pravdou je, že zatím nemají hlubší smysl.

Ten však už brzy dostanou. Už toto léto, pravděpodobně na přelomu června a července, chystáme (konečně) profesionální nahrávky. Nahrávání bude probíhat ve třech vlnách, v té první se chystáme nahrávat písničky Seven Sins, DNA a Bang. Další fáze by se měly stíhat v následujících měsících a do konce roku by pak mohlo vylézt kompletní album. Těšíme se snad víc, než Vy :).

S tím souvisí také potenciální tvorba prvního videoklipu, aktuálně už sháníme šikovné lidi, které nám budou klip natáčet, výsledek by se měl ukázat světu už na podzim. Čeká nás prostě dost důležitý rok, tak snad se vše povede dle našich představ.

Sledujte nás každopádně na Facebooku nebo Instagramu, budeme také rádi, pokud se 20.května zastavíte na kus řeči a na poslech (pochopitelně kvalitní) hudby do FreeMasonic klubu v Praze.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *