Kapelu Toxic Area tvoří v současné době čtyři členové. Všichni vystudovali střední školu v Žatci, odkud pramení jejich vzájemná znalost.

Petr Princ
/: zpěv
V hudebních kapelách zpívá už od roku 2008 – začínal s kapelou Pulse Limited, následně Fraternity a nyní Toxic Area. Nejvýše řadí kapely BMTH, Asking Alexandria a KoRn, čas od času si ale poslechne i rapmetal nebo hudbu s prvky elektra. Žije v Praze, v kapele kromě jiného vymýšlí i texty a je autorem několika písní. Na koncerty se obvykle obléká jinak, než všichni ostatní a pravidelně zapomíná na jedinou věc, kterou potřebuje na koncerty – mikrofon.

Václav Pop
/: kytara
Hudební guru a tvůrce většiny písniček. Neoficiální kapitán lodi jménem Toxic Area se zájmem o old-school metal a kapely typu Metallica. Žije spokojeně v Plzni. Na rozdíl od ostatních v kapele zvládne unést i věci, které by ostatní zavalily, navíc ho již nezajímají ženy, neboť bude brzy ženatý. Jinak je to velký sympaťák.

Zbynďa Polák
/: baskytara
Na kytaru hraje už od 15 let, nejprve na elektrickou, aktuálně na baskytaru. Do první kapely nastoupil  roce 2013 (Fraternity). Jeho nejoblíbenějšími kapelami jsou Avenged Sevenfold, Architects, Bullet for my Valentine a Eskimo Callboy. Žije v těžko pojmenovatelné vesnici u Karlových Varů spolu s několika ježky a další divokou zvěří.

Vojta Princ
/: bicí
Na bicí začal hrát ještě dřív, než začal srozumitelně mluvit – v pěti letech. V 15 letech začal hrát s kapelou Fraternity, odtud se po krátkých hostováních v dalších kapelách dostal až do Toxic Area. Oblíbenými kapelami jsou DM3, BMTH, KoRn a X-Core. Je impulsivní, ale furt je to kámoš.